120 lat tradycji, wiedzy i doświadczenia zdobytego na rynku konsumenckim, pozwoliło firmie Velvet CARE wkroczyć z kolejną marką w zupełnie nowy obszar działalności, dedykowany szerokiej grupie nabywców instytucjonalnych (HoReCa, przemysł, obiekty użyteczności publicznej). VelvetCARE Professional to połączenie cenionej od lat wysokiej jakości produktów oraz technologii, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Oferta VelvetCARE Professional obejmuje zwijane i składane produkty papierowe wykonane w 100% z celulozy bądź selekcjonowanej makulatury. Swoją jakość zawdzięczają nowoczesnym liniom przetwórczym i wysokogatunkowym surowcom oraz ciągłym inwestycjom w rozwój i innowacje.

SilesiaLeasing
Szybkie oraz bez zbędnych formalności finansowanie zakupu sprzętu leasingiem lub kredytem.
W zależności od potrzeb klientów nasz doradca poleci najkorzystniejsze rozwiązania finansowania zakupów.
Jeżeli nie chcesz inwestować 100% własnych środków zapraszamy do współpracy.
Zapewniamy bezpłatny kontakt z doradcą na terenie całego kraju.
Tel.: 32 72 99 815 e-mail: biuro@silesialeasing.pl

 

 

 

Oferty współpracy dla:

Hurtowni

Zostań naszym Partnerem Handlowym:

 • Pełną gamę profesjonalnych produktów i urządzeń renomowanych firm.
  Do grona naszych kontrahentów należą firmy zarówno polskie jak i zagraniczne o wieloletnim doświadczeniu w produkcji oraz sprzedaży renomowanych marek środków czystości, produktów dezynfekcyjnych oraz urządzeń sprzątających
 • Osobę do współpracy w terenie
  Wizytówką naszej firmy są pracownicy pracujący w terenie. To zespół fachowych doradców, posiadający praktyczną wiedzę na temat pełnej oferty naszych produktów. Jasny podział terytorialny ułatwia dotarcie do Klientów z całej Polski. Twój indywidualny doradca z przyjemnością skontaktują się z Tobą osobiście lub telefonicznie i pomoże Ci w doborze odpowiednich środków, doradzi w kwestii wymogów sanitarnych i higienicznych.
 • Bezpłatne szkolenia produktowe
  Naszym klientom zapewniamy indywidualne szkolenia produktowe dla pracowników i klientów przeprowadzane na miejscu u Partnera. Szkolenia są łączone z pokazami sprzętu sprzątającego, instruktażem stosowania środków. Po zakończeniu szkolenia pracownicy otrzymują dyplomy potwierdzające udział. Przygotowujemy również plany higieny dopasowane do indywidualnych potrzeb placówki.
 • Atrakcyjny system kredytowy i rabatowy
  Każdego Partnera Handlowego traktujemy indywidualnie. Na podstawie analizy przebiegu dotychczasowej współpracy lub prognozowanych przez Partnera wielkości zakupów istnieje możliwość ustalenia dogodnego systemu kredytowego poprzez wydłużenie terminu płatności oraz przyznania rabatu.
Producentów

Zachęcamy do kontaktu z nami producentów profesjonalnej chemii, środków dezynfekcyjnych, sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi dostawcami, aby jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb naszego Klienta.

Do grona naszych głównych odbiorców należą:

 • firmy dystrybucyjne
 • firmy sprzątające

oraz klienci instytucjonalni, tacy jak: hotele i restauracje, szeroko rozumiana służba zdrowia, instytucje pomocy społecznej, zakłady przemysłowe, urzędy, szkoły.

Działamy na terenie polski centralnej. Profesjonalnie przeszkoleni doradcy podczas osobistej wizyty u Klienta pomogą w dopasowaniu asortymentu i przeszkolą w zakresie stosowania środków.

Jeśli Twoja firma oferuje produkty o najwyższej jakości, a terminowość dostaw i otwarta postawa wobec kontrahenta wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji –

skontaktuj się z nami!

Tel.:  043 822 05 53